Een overzicht van mailadressen van de Vlaamse en Belgische pers

Wil je graag een persbericht versturen, maar weet je niet goed naar waar? 

Hieronder bundelen wij alle mailadressen die wij gebruiken. 

 

Made In 

Made In is een levendig nieuwsplatform gericht op ondernemend Vlaanderen. Met diepgaande waardering voor de ondernemersgeest streven zij ernaar ondernemers te versterken en te inspireren. 

Door hun aanwezigheid in 7 Vlaamse regio's leveren zij dagelijks cruciale informatie, waardoor ondernemers actief kunnen deelnemen aan het economische discours van hun regio.

Adressenlijst Made In 

Antwerpenredactie@madeinantwerpen.be
Kempenredactie@madeinkempen.be
Limburgredactie@madeinlimburg.be
Mechelenredactie@madeinmechelen.be
Oost-Vlaanderen redactie@madeinoostvlaanderen.be
Vlaams-Brabantredactie@madeinvlaamsbrabant.be
West-Vlaanderen redactie@madeinwest-vlaanderen.be

Dagbladen en regionale magazines

De dagbladen en magazines in België vormen een diverse groep van nieuwsbronnen die verschillende regio's en interessegebieden bedienen. Van De Krant Van West-Vlaanderen tot De Tijd, elk met een unieke focus en stijl. Of het nu gaat om nationaal nieuws, regionale berichtgeving, financiële analyses of lifestyle-artikelen, deze publicaties bieden een breed scala aan informatie aan lezers door het hele land. De diversiteit weerspiegelt de pluraliteit van België en biedt lezers de mogelijkheid om goed geïnformeerd te blijven.

Adressen dagbladen en magazines  

Wij focussen ons hieronder iets meer op de Kempen, omdat het gros van onze klanten hier zit. 

De Krant Van West-Vlaanderenredactie@kw.be
De Lloydredactie@lloyd.be
De Morgenredactie@demorgen.be
De Standaardbinnenland@standaard.be
De Standaard Regioregionieuws@standaard.be 
De Tijdpersberichten@tijd.be
De Zondag / De Streekkrant - Antwerpenantwerpen@roularta.be
De Zondag / De Streekkrant - Herentalsherentals@roularta.be
De Zondag / De Streekkrant - Mechelenmechelen@roularta.be
De Zondag / De Streekkrant - Molmol@roularta.be
De Zondag / De Streekkrant - Turnhoutturnhout@roularta.be
Gazet Van Antwerpengvaredactie@concentra.be
Gva Antwerpen Stadgvaregiometropool@concentra.be
Gva Kempengvaregiokempen@concentra.be
Gva Mechelen gvaregiomechelen@concentra.be
Het Belang Van Limburgdm.redactie@demorgen.be 
Het Laatste Nieuws/De Nieuwe Gazetredactie@hln.be
Het Nieuwsbladnieuws@nieuwsblad.be
HLN Regio3535@hln.be
La Derniere Heuredh.redaction@dh.be
La Libre Belgiquellb.redaction@saipm.com
Le Soirforum@lesoir.be
Metrorwauters@metrotime.be
Rondomredactie@rondom.be

Tijdschriften 

De tijdschriften in België bieden een gevarieerde selectie van inhoud, gericht op verschillende interesses en doelgroepen. Van Elle België tot Knack en van Humo tot Libelle, elk met een eigen focus en benadering. Met onderwerpen variërend van mode en lifestyle tot politiek en maatschappij, bieden deze publicaties een breed scala aan informatie en entertainment voor een divers publiek.

Perslijst tijdschriften 

Elle Belgiëtzw@elle.be
Flairsecretariaat@flair.be
Humoredactie@humo.be
Knackknack@knack.be
Libellelibelle@libelle.be
Marie Clairelhe@marieclaire.be
Plus Magazineredactie@plusmagazine.be
Randkrantrandkrant@derand.be
Storyredactie@story.be
Trendstrends@trends.be

Radio  

De radiozenders in België bieden een diversiteit aan programma's en muziekgenres, van nieuws en praatprogramma's tot muziek en entertainment. Met zenders zoals Studio Brussel, MNM, Radio 1 en Qmusic wordt een breed scala aan luisteraars bediend, elk met hun eigen voorkeuren en interesses.

Perslijst radio 

Vlaamse Televisie Maatschappij – Vtm Nieuwsredactiehetnieuws@vtm.be
Vrt Radio 2 Antwerpenredactieantwerpen@radio2.be
Vrt-Nieuwsdienstnieuws@vrt.be
Vrt-Tv1info@vrt.be

Televisie  

De televisiezenders in België brengen een gevarieerd aanbod van programma's, van nieuws en actualiteiten tot entertainment en drama. Met zenders zoals VRT, VTM, Canvas en Eén worden kijkers voorzien van diverse content die aansluit bij verschillende smaken en interesses.

Perslijst televisie  

Redactie Kanaal Zinfo@z-nieuws.be
Rtbfredaction@rtbf.be
Vijftv Sbs Belgium Nvinfo@VIJFtv.be
Vt4 Sbs Belgium Nvinfo@sbsbelgium.be

 

Michaël Daems

Hulp nodig met het verspreiden van je boodschap?

Wil je jouw boodschap effectief verspreiden via verschillende kanalen, van print tot online media? Ons Marketingteam staat klaar om je te helpen jouw marketingcommunicatie te optimaliseren en je doelgroep te bereiken. Neem vandaag nog contact met ons op voor een gepersonaliseerd advies en ontdek hoe we samen jouw merk naar nieuwe hoogten kunnen tillen. 

Dit soort artikels in je mailbox ontvangen?

Vul hieronder je gegevens in en krijg onze blogartikels automatisch aan.

Deze site is beveiligd met Google reCAPTCHA. Privacy - Voorwaarden

Lees nog meer berichten

Hoe kan je klanten beïnvloeden? (Cialdini principes en voorbeelden)

Hoe kan je klanten beïnvloeden? (Cialdini principes en voorbeelden)

Storytelling in marketing

Storytelling in marketing

Wat is AIDA en hoe helpt het je klanten overtuigen?

Wat is AIDA en hoe helpt het je klanten overtuigen?

De ultieme checklist voor je SEO blogpost

De ultieme checklist voor je SEO blogpost

Hoe bepaal je je USP? (Stappenplan en voorbeelden)

Hoe bepaal je je USP? (Stappenplan en voorbeelden)

Zo schrijf je een nieuwswaardig persbericht

Zo schrijf je een nieuwswaardig persbericht